Over ons

We plaatsen uw belangen en het welzijn van uw bedrijf voorop

JURIMMO BVBA

JURIMMO BVBA hecht veel belang aan een persoonlijke aanpak

 

Wim Van Den Broeck
Zaakvoerder
wim@jurimmo.be
032306884

 

Sandra Bal
Onthaalmedewerkster
sandra@jurimmo.be
032306884

 

 

Verzekeringen

Dario Milliau
Schadebeheer
dario@jurimmo.be
032604623

 

 

Frank Van den Bergh
Klantenadviseur

frank@jurimmo.be
032604625

 

 

Kenny Van der Auwera
Klantenadviseur
kenny@jurimmo.be
033023130

 

 

Hans Van den Heuvel
Klantenadviseur

hans@jurimmo.be
032312925

 

 

Vanessa Wintershausen
Klantenadviseur
vanessa@jurimmo.be
032604621

 

 

Brenda Lecoq
Klantenadviseur
brenda@jurimmo.be
033023145

 

 

Nancy Sengers
Klantenadviseur

nancy@jurimmo.be
033023144

 

 

 

Annick Holemans
Klantenadviseur
annick@jurimmo.be
032604621

 

 

 

Syndicusbeheer

Kizzy Peeters
kizzy@jurimmo.be
033023147

 

 

Stan De Jonghe
stan@jurimmo.be
033023135

 

 

Ellen Van Trier
ellen@jurimmo.be
033023137

 

 

Jan Roelants
jan.roelants@jurimmo.be
033023133

 

 

Kathleen Cauberghe
kathleen@jurimmo.be
032604629

 

 

Frank Cordon
frank.cordon@jurimmo.be
033023132

 

 

Stefano Bagnoli
stefano@jurimmo.be
032604622

 

 

 

Monique Peeters
monique@jurimmo.be
032604627

 

 

Erwin Campo
erwin@jurimmo.be
033023139

 

 

Ann Wauters
ann.wauters@jurimmo.be
033023139

 

 

Nathalie De Geyter
nathalie@jurimmo.be
033023143

 

 

Kristel Vercammen
kristel@jurimmo.be
032604628

 

 

Kimberly Van Der Meiren
kimberly@jurimmo.be
033023131

 

 

Glen Van der Loo
glen@jurimmo.be
033023140

 

 

Sandra Lemmens
sandra.lemmens@jurimmo.be
033023141

 

 

Jan Van Den Broeck
jan@jurimmo.be
033023149

 

 

Privaatbeheer

Peter Melotte
peter@jurimmo.be
032604626

 

 

 

Seppe Van Den Broeck
seppe@jurimmo.be
032604620

 

 

Nummer een: dat bent u

Schade, verlies… geen pretje. U wil snel geholpen worden, door een vertrouwenspersoon. Onze makelaar is zo iemand. Hier geen callcenter-toestanden, maar eerlijk advies en een snelle opvolging in uw voordeel. Ervaar het zelf.

Actief marktonderzoek

Op de hoogte blijven van nieuwe of aangepaste verzekeringsproducten? Laat dat maar aan ons over. Wij scannen de markt continu en onderzoeken de waarde van elk product. Enkel zo krijgt u een portefeuille die volledig in uw voordeel is.

Alleen wat u nodig hebt

Laat ons uw bestaande portefeuille onder de loep nemen en uw risico’s analyseren. Zo leren wij uw bedrijf beter kennen. Dé garantie op een sterke verzekeringsportefeuille op maat van uw noden.

Persoonlijke service, veiligheid en bereikbaarheid

Wat u over Jurimmo bvba moet weten.

Jurimmo bvba is een onafhankelijk verzekeringsmakelaar voor bedrijven en particulieren.  Ons deskundig team van experten geeft u professioneel advies en ondersteuning m.b.t verzekeringen en spaar- en beleggingsproducten. Ons kantoor biedt u tevens tal van financiële diensten.

Jurimmo bvba tot uw dienst

Wij werken voor u, onze klant, op basis van uw specifieke noden en behoeften. Centraal staat uw financiële situatie; de risico’s die u loopt en de wensen die u hebt, nu en in de toekomst. Wij brengen deze, samen met u, in kaart, om vervolgens een aanbod te creëren om u, uw gezin, uw bedrijf en uw patrimonium veilig te stellen.

Daarvoor kunnen wij, op onafhankelijke wijze, voor u de markt raadplegen en kunt u beroep doen op de kennis en ervaring van elk lid van ons team. Hiervoor werken we met een aantal erkende verzekeringsmaatschappijen.

Wij kunnen u een compleet up-to-date overzicht van uw klantendossier bezorgen. Dit kan electronisch of na afspraak op ons kantoor. Wij streven ernaar dit op periodieke basis  te bezorgen, in overeenstemming met uw wensen.

Onze medewerkers beschikken over gedegen product- en marktkennis zodat u steeds het beste product krijgt aan de beste prijs. Uiteindelijk zorgen we voor een integraal verzekeringsdossier aan de interessantste voorwaarden van de markt. Uw verzekeringen zullen enkel de belangrijke of wettelijk verplichte risico’s dekken zodat u met minimale kosten een perfecte bescherming geniet.

Onze troeven:

  • vrijblijvend advies,
  • checkup van al uw verzekeringen,
  • analyse van uw situatie of uw activiteit,
  • optimalisatie en realisatie van al uw  risico’s.

Wat doen wij nog meer voor u?

  • Wij nemen u veel administratieve rompslomp uit handen.
  • Bij schade staan wij garant voor een snelle en vlotte schadeafwikkeling.
  • Wij houden u steeds op de hoogte van nieuwe ontwikkelingen.
  • We nemen de tijd om u goed te adviseren.

U kan ons ruim aanbod van producten en diensten raadplegen op onze website.  Bekijk hier ons aanbod voor particulieren en KMO/ zelfstandigen.

Op volgende pagina leest u alles over hoe u ons kantoor best kan contacteren en over onze openingsuren.

We nemen contact met u op. Als onafhankelijk verzekerinsgmakelaar staan we voor u klaar.

100% onafhankelijk

 

  • U krijgt ongebonden advies – volledig op u afgestemd.

  • We vergelijken en vinden de beste én de meest voordelige deal voor u.

 

100% bereikbaar

 

  • U geniet straffe service: online support én persoonlijke opvolging.

  • We zitten bij u in de buurt en hebben uw nummer bij de hand.

 

100% samen

 

  • Eén vertrouwenspersoon plus de back-up van grootste makelaarsgroep van België.
  • We verfijnen onze expertise met eigen, onafhankelijke opleidingen.
  • We delen kennis via onze fora

 

Contact

Bij Jurimmo bent u altijd welkom. We garanderen een persoonlijke aanpak waarmee we een openhartige langetermijnrelatie met u willen opbouwen.